مبل راحتی

 • مبل چستر

  ۰ out of 5

  مبل چستر یکی از بهترین مدل های مبل راحتی است

  در کشور های اروپایی یکی از مدل های پر طرفدار است و سابقه طولانی نیز دارد

  کلاف مبل از چوب سفید ساخته شده است برای زیر کار از فوم سرد بهره برده

  دارای کف دوبل و از پوشش چرمی برای ان استفاده شده است

  ۲،۷۵۰،۰۰۰ تومان ۲،۶۷۵،۰۰۰ تومان

مبل راحتی یکی از وسایل مورد نیاز برای زندگی امروزی محسوب می شود . به همین جهت خرید یک دست مبل با قیمت مناسب می تواند به ما کمک زیادی در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل یا اپارتمانمان کند . مبل راحتی یکی از مدل های مرسوم است که خود شامل زیر گروه های دیگری مانند مبل ال و کلاسیک است . که در ساخت انها انواع چوب و پارچه و چرم و ابری استفاده میشود .

مبل کلاسیک

مبل کلاسیک هم شبیه مبل راحتی است و هم شبیه مبل استیل و سعی شده ترکیبی از مبل مدرن و سلطنتی را ارائه دهد . در واقع مبل کلاسیک چیزی بین  راحتی و استیل است.

مبل ال

مبل ال نیز همانطور که از نامش مشخص است به شکل حرف انگلیسی L می باشد که در بعضی از مدل های دیگر می توانید انرا به شکل دلخواه بچینید .

شما بهترین مدل های مبل را می توانید در بازار مبل تهران و بخصوص بازار مبل یافت اباد پیدا کنید .

بازار مبل یافت اباد را می توان بهترین بازار مبلمان در ایران به حساب اورد . که در ان می توانید جدیدترین مبلمان سلطنتی کلاسیک و شرکتی  را از تولید کنندگان داخلی بیابید . مشتریانی که به این بازار وارد می شوند سعی در خرید مبلمان با قیمت مناسب دارند . و پس از گردش در یکی دو تا از پاساژ های اول بازار بدلیل نداشتن وقت کافی و یا خستگی ناشی از جستجو یا از خرید منصرف می شوند  و یا از همان مغازه های جلوی بازار خریدشان را انجام می دهند . برای خرید محصولات خاص مانند مبل  مدرن و مبل  مخصوص عروسی  می بایست کل بازار را جستجو کنید تا بتوانید مبل مورد نطرتان را با قیمت مناسب پیدا کنید . در انجا انواع محصولات تولید کنندگان داخلی  و خارجی مثل ترکیه و ایتالیا نیز یافت می شود البته بعضی از تولید کنندگان داخلی هم انها را تولید می کنند!

در کل ما به شما پیشنهاد خرید اینترنتی مبل را از فروشگاه انلاین سایت سی مبل می کنیم که می توانید در ان انواع مبلمان خانگی و شرکتی را با توجه به بودجه و توان مالی خود سفارش دهید . امیدواریم که با خرید از فروشگاه ما مشتری همیشگی ما شوید .